Wikiprojekt:Skoki narciarskie/Mistrzostwa krajowe/S-Z
Austria – Holandia • Japonia – Rumunia • Słowacja – Włochy
Słowacja[edytuj | edytuj kod]
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Trudno jest ustalić, czy rozgrywane były mistrzostwa zimowe i letnie, czy też zawody nie miały ustalonego terminu. Początkowo odbywały się konkursy indywidualne i drużynowe mężczyzn. Najpierw zrezygnowano z organizowania zawodów drużynowych, a po kilku latach – indywidualnych. Od 2016 zawody ponownie się odbywają, wyłącznie w kategoriach juniorskich i najczęściej latem.
Mężczyźni, indywidualnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2001 | Matej Uram | Miroslav Formánek | Martin Mesík | [1] |
2002 | Martin Mesík | Dušan Oršula | Ján Zelenčík | [2][3] |
2003 | Martin Mesík | Dušan Oršula | Michal Pšenko | [4] |
2004[a] | Tomáš Károly | Tomáš Cimerman | Roman Hudec | [5] |
2005[a][b] | Tomáš Zmoray | Matúš Michalák | Tomáš Cimerman | [6] |
2006 | Martin Mesík | Vladimír Roško (4) | Patrik Mesík (5) | [7] |
2007 | ||||
2008 | Martin Mesík (4) | Vladimír Roško (11) | Patrik Mesík (12) | [8] |
2009[c] | Tomáš Zmoray (2) | Vladimír Roško (5) | Denis Šindler (6) | [9] |
2010 | Tomáš Zmoray (4) | Róbert Kartík (15) | Denis Šindler (16) | [10] |
2011-15 | nie rozegrano | |||
2016 | –[d][11] | |||
2017 | ||||
2018[a] | Erik Kapiáš (5) | Hektor Kapustík (6) | Martin Šídlo (7) | [12] |
2019[a] | Erik Kapiáš | Richard Tiller (7) | – | [13] |
2020 | ||||
2021 | ||||
2022[a] | Jakub Karkalík | Hektor Kapustík | Jakub Huntoš | [14] |
2023 |
Mężczyźni, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2001 | Dukla Banská Bystrica I | ŠKP Štrbské Pleso | Dukla Banská Bystrica II | [1] |
2002 | nie rozegrano | |||
2003 | Dukla Banská Bystrica I | [4] |
Kobiety, indywidualnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2016[a] | Viktória Šidlová (3) | Natália Hanková (4/5) | Nina Bezúchová (5/6) | [11] |
2017 | ||||
2018[a] | Viktória Šidlová | Nina Bezúchová | Tamara Mesíková | [15] |
2019 | nie rozegrano | |||
2020-22 | ||||
2023 |
Słowenia[edytuj | edytuj kod]
Osobny artykuł: Mistrzostwa Słowenii w skokach narciarskich
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Rozgrywane są mistrzostwa zimowe i letnie. Zimą odbywają się konkurs indywidualny i drużynowy mężczyzn oraz indywidualny kobiet, a latem zawody indywidualne mężczyzn i kobiet oraz konkurs drużyn mieszanych.
Mężczyźni, indywidualnie[edytuj | edytuj kod]
Mężczyźni, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001-02 | nie rozegrano | ||
2003 | SK Triglav 1 | SSK Ilirija 1 | SK Triglav 2
|
2004 | SK Triglav 1 | SK Triglav 2 | SSK Menges |
2005 | SK Triglav 1 | SSK Ilirija 1 | SSK Menges |
2006 | SK Triglav 1 | SSK Ilirija 1 | |
2007 | SSK Ilirija 1 | SK Triglav 1 | SSK Menges |
2008 | SSK Costella Ilirija 1 | SK Triglav 1 | SK Triglav 2 |
2009 | SSK Costella Ilirija 1 | SK Triglav 1 | NSK Tržič - Trifix |
2010 | SK Triglav 1 | SSK Costella Ilirija 1 | NSK Tržič - Trifix |
2011 | SK Triglav 1 | NSK Tržič - Trifix 1 | SSK Costella Ilirija 1 |
2012 | SK Triglav 1 | SSK Costella Ilirija 1 | SK Triglav 2 |
2013 | SK Triglav 1 | SSK Alpina 1 | SSK Costella Ilirija 1 |
2014 | SK Triglav 1 | SSK Sam Ihan 1 | SSK Costella Ilirija 1 |
2015 | SK Triglav 1 | SSK Sam Ihan 1 | SSK Ilirija 1 |
2016[e] | SK Triglav 1 | SSK Sam Ihan 1 | SK Zagorje |
2017[f] | SK Triglav 1 | SSK Sam Ihan 1 | ND Rateče Planica |
2018[g] | SK Triglav 1 | SSK Ljubno BTC 1 | SK Triglav 2 |
2019[h] | SSK Ljubno BTC 1 | SK Triglav 1 | SSK Ljubno BTC 2 |
2020[i] | SK Triglav 1 | SSK Ljubno BTC 1 | SSK Ilirija 1 |
2021[j] | SK Triglav 1 | SSK Ljubno BTC 1 | SSK Ilirija 1 |
2022[k] | SK Triglav 1 | SSK Ilirija 1 | SSK Ljubno BTC |
2023[l] | SK Triglav 1 | SSK Ilirija 1 | SSK Ljubno BTC 1 |
2024[m] | SSK Ilirija 1 | SSK Ljubno BTC 1 | SK Triglav 1 |
Kobiety, indywidualnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2003 | Monika Pogladič | ||
2004 | nie rozegrano | ||
2005 | Monika Pogladič | ||
2006 | Maja Vtič | ||
2007[n] | |||
2008 | Maja Vtič | Katja Požun | Anja Tepeš |
2009 | Maja Vtič | Špela Rogelj | Manja Pograjc |
2010 | Eva Logar | Urša Bogataj | Špela Rogelj |
2011 | Maja Vtič | Eva Logar | Špela Rogelj |
2012 | Katja Požun | Maja Vtič | Urša Bogataj |
2013 | Eva Logar | Urša Bogataj | Špela Rogelj |
2014 | Katja Požun | Maja Vtič | Špela Rogelj |
2015 | Špela Rogelj | Urša Bogataj | Maja Vtič |
2016 (1)[e] | Ema Klinec | Eva Logar | Maja Vtič |
2016 (2) | Maja Vtič | Ema Klinec | Eva Logar |
2017[f] | Maja Vtič | Ema Klinec | Eva Logar |
2018[g] | Ema Klinec | Urša Bogataj | Nika Križnar |
2019[h] | Urša Bogataj | Ema Klinec | Nika Križnar |
2020[i] | Ema Klinec | Urša Bogataj | Nika Križnar |
2021[j] | Nika Križnar | Urša Bogataj | Jerneja Brecl |
2022[k] | Urša Bogataj | Ema Klinec | Nika Križnar |
2023[l] | Nika Križnar | Urša Bogataj | Ema Klinec |
2024[m] | Nika Prevc | Ema Klinec | Nika Križnar |
Mężczyźni, letnie, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Mężczyźni, letnie, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2012 | Jurij Tepeš | Jaka Hvala | Matjaž Pungertar |
2013 | Tomaž Naglič | Matic Kramaršič | Jurij Tepeš |
2014 | Anže Lanišek | Tomaž Naglič | Matjaž Pungertar |
Mężczyźni, letnie, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001 | SSK Ilirija 1 | SK Triglav 1 | SK Triglav 2 |
2002-03 | |||
2004 | SK Triglav 1 | SK Triglav 2 | SSK Ilirija 1 |
2005 | SK Triglav 1 | SSK Ilirija 1 | SK Triglav 2 |
2006 | |||
2007 | SK Triglav 1 | SSK Costella Ilirija | SK Triglav 2 |
2008 | SK Triglav 1 | SSK Costella Ilirija 1 | NSK Tržič - Trifix 1 |
2009 | SK Triglav 1 | SK Zagorje 1 | SSK Costella Ilirija 1 |
2010 | SK Triglav 1 | SSK Costella Ilirija 1 | NSK Tržič - Trifix 1 |
2011 | SK Triglav 1 | SSK Costella Ilirija 1 | SSK Alpina 1 |
2012 | SK Triglav 1 | SSK Alpina 1 | SSK Costella Ilirija 1 |
2013 | SK Triglav 1 | SSK Costella Ilirija 1 | SSK Sam Ihan 1 |
2014 | SK Triglav 1 | SSK Sam Ihan 1 | SSK Ilirija 1 |
2015 | SK Triglav 1 | SSK Sam Ihan 1 | SSK Ilirija 1 |
Kobiety, letnie, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2007 | Katja Požun | Maja Vtič | Eva Logar |
2008 | Maja Vtič | Eva Logar | Manja Pograjc |
2009 | Eva Logar | Špela Rogelj | Barbara Klinec |
2010 | Maja Vtič | Špela Rogelj | Urša Bogataj |
2011 | Ema Klinec | Špela Rogelj | Maja Vtič |
2012 | Katja Požun | Ema Klinec | Špela Rogelj |
2013 | Ema Klinec | Katja Požun | Maja Vtič |
2014 | Maja Vtič | Eva Logar | Katja Požun |
2015 | Ema Klinec | Katja Požun | Urša Bogataj |
2016 | Maja Vtič | Urša Bogataj | Špela Rogelj |
2017 | Ema Klinec | Nika Križnar | Urša Bogataj |
2018 | Ema Klinec | Maja Vtič | Urša Bogataj |
2019 | Ema Klinec | Urša Bogataj | Nika Križnar |
2020 | Ema Klinec | Urša Bogataj | Nika Križnar |
2021 | Nika Križnar | Urša Bogataj | Jerneja Brecl |
2022 | Ema Klinec | Urša Bogataj | Nika Prevc |
2023 | Ema Klinec | Nika Prevc | Nika Križnar |
Kobiety, letnie, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2013 | Katja Požun | Maja Vtič | Špela Rogelj |
2014 | Eva Logar | Urša Bogataj | Špela Rogelj |
Mieszane, letnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2012 | SSK Alpina 1 | SSK Costella Ilirija 1 | SK Zagorje 1 |
2013 | SSK Alpina | SSK Costella Ilirija 1 | SK Zagorje |
2014[n] | |||
2015 | SK Zagorje | SSK Sam Ihan | SSK Ilirija 1 |
2016 | SSK Alpina | SSK Ilirija | SK Zagorje |
2017 | SSK Alpina | SSK Ilirija 1 | SK Zagorje |
2018 | SSK Ilirija 1 | SSK Velenje | SK Triglav 1 |
2019 | SSK Ilirija 2 | SSK Žiri | SSK Ilirija 1 |
2020 | SSK Žiri | SSK Ilirija 2 | SK Triglav 1 |
2021 | SSK Ilirija 2 | SK Triglav 1 | SSK Norica Žiri |
2022 | SSK Ilirija 1 | SSK Žiri 1 | SK Triglav 1 |
2023 | SSK Norica Žiri | NSK Tržič | SK Triglav |
Stany Zjednoczone[edytuj | edytuj kod]
Osobny artykuł: Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w skokach narciarskich
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Mistrzostwa odbywają się wyłącznie latem. Rozgrywane są konkursy na skoczni normalnej i dużej kobiet oraz mężczyzn.
Mężczyźni, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Mężczyźni, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Kobiety, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Kobiety, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Mężczyźni, letnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2001 | Jim Denney | Jeffrey Denney (3) | Jeremiah Lindstrom (4) | [16] |
Kobiety, letnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2001 | Blair Tomten | Taylor Lyons | Veronica Myhra | [16] |
Szwajcaria[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Mistrzostwa rozgrywane są jedynie latem. Odbywają się konkursy: indywidualny i drużynowy mężczyzn oraz indywidualny kobiet, wszystkie na skoczni normalnej.
Mężczyźni, indywidualnie[edytuj | edytuj kod]
Mężczyźni, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001 | Zürcher Skiverband | Ski Romand | Bündner Skiverband |
2002 | Zürcher Skiverband | ZSSV[p] | Bündner Skiverband |
2003 | Zürcher Skiverband 1 | ZSSV 1 | Ostschweizer Skiverband 1 |
2004 | Zürcher Skiverband 1 | Ostschweizer Skiverband 1 | BOSV[q] 1 |
2005 | Zürcher Skiverband 1 | Ostschweizer Skiverband 1 | BOSV 1 |
2006 | Zürcher Skiverband 1 | Ostschweizer Skiverband 1 | ZSSV 1 |
2007 | Zürcher Skiverband 1 | Ostschweizer Skiverband 1 | Ski Romand 1 |
2008 | Zürcher Skiverband 1 | Ski Romand 1 | ZSSV 1 |
2009 | Ostschweizer Skiverband 1 | Zürcher Skiverband 1 | BOSV 1 |
2010 | Zürcher Skiverband 1 | Ski Romand 1 | ZSSV 1 |
2011 | Ostschweizer Skiverband 1 | Zürcher Skiverband 1 | ZSSV 1 |
2012 | Ostschweizer Skiverband 1 | Zürcher Skiverband 1 | ZSSV 1 |
2013 | Zürcher Skiverband 1 | Ostschweizer Skiverband 1 | Ski Romand 1 (4)[s] |
2014 | Zürcher Skiverband 1 | Ostschweizer Skiverband 1 | BOSV (4)[t] |
2015 | Zürcher Skiverband 1 | Ostschweizer Skiverband | Ski Romand |
2016 | Zürcher Skiverband 1 | BOSV 1 | Ski Romand |
2017 | Zürcher Skiverband 1 | BOSV | ZSSV/OSSV |
2018 | Zürcher Skiverband 1 | BOSV (3) | SROM (4) |
2019 | Zürcher Skiverband 1 | BOSV | Ski Romand |
2020 | nie rozegrano | ||
2021 | Zürcher Skiverband 1 | Zürcher Skiverband 2 | BOSV |
2022 | Zürcher Skiverband 1 | ZSSV | Zürcher Skiverband 2 |
2023 | ZSSV | Zürcher Skiverband 1 | BOSV 1 |
Kobiety[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2007 | Salome Fuchs | Bigna Windmüller | Sabrina Windmüller |
2008 (1)[o] | Salome Fuchs | Bigna Windmüller | Malika Schüpbach |
2008 (2)[u] | Sabrina Windmüller | Malika Schüpbach (3) | Salome Fuchs (4) |
2009 | Bigna Windmüller | Sabrina Windmüller | Salome Fuchs |
2010 | Bigna Windmüller | – | – |
2011 | Sabrina Windmüller | Gianina Ernst | Erja Zelger |
2012 | Sabrina Windmüller | Bigna Windmüller | Gianina Ernst |
2013 (1)[o] | Bigna Windmüller | Sabrina Windmüller | Erja Zelger |
2013 (2)[u] | Bigna Windmüller (4) | Sabrina Windmüller (5) | – |
2014 | Erja Zelger | Charlotte Suter | Julia Vonbank |
2015 | Sabrina Windmüller | Charlotte Suter | Julia Vonbank |
2016 | Sabrina Windmüller | Rea Kindlimann | Charlotte Suter |
2017 | Sina Arnet | Rea Kindlimann | Emely Torazza |
2018 | Rea Kindlimann | Sina Arnet | Emely Torazza |
2019 | Emely Torazza | Rea Kindlimann | Sina Arnet |
2020 | Sina Arnet | Emely Torazza | Rea Kindlimann |
2021 | Emely Torazza | Sina Arnet | Rea Kindlimann |
2022 | Sina Arnet | Emely Torazza | Rea Kindlimann |
2023 | Sina Arnet | Rea Kindlimann | Simone Buff |
Szwecja[edytuj | edytuj kod]
Osobny artykuł: Mistrzostwa Szwecji w skokach narciarskich
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Mistrzostwa odbywają się zimą i latem, w wyniku stopniowego spadku liczby skoczków w kraju z coraz mniejszą regularnością. Początkowo zimą rozgrywano konkursy mężczyzn na skoczni dużej i normalnej, a latem na jednym z tych obiektów. Na podstawie ich wyników przyznawano z reguły również medale zawodów drużynowych, choć w niektórych latach konkurs drużynowy rozgrywano osobno. Liczba konkurencji stopniowo się zmniejsza. Organizowane są też zawody indywidualne kobiet.
Pomiędzy 2020 (ostatnie rozegrane zimą zawody, których wyniki znaleźliśmy) a 2023 (źródło[17] wprost określa mistrzostwa rozegrane w październiku jako jedyne w sezonie) zrezygnowano z rozgrywania mistrzostw kraju zimą, pozostawiając jedynie letni termin.
Mężczyźni, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001 | Kristoffer Jåfs | ||
2002 | Kristoffer Jåfs | Andreas Arén | Isak Grimholm |
2003 | Johan Erikson | ||
2004 | Johan Erikson | Isak Grimholm | Emil Westberg |
2005 | nie rozegrano | ||
2006 | Jakob Grimholm | Fredrik Balkåsen | Jonas Westberg |
2007 | Isak Grimholm | Andreas Arén | Fredrik Balkåsen |
2008 | Andreas Arén | Isak Grimholm | Johan Erikson |
2009 | Andreas Arén | ||
2010 | Carl Nordin | Isak Grimholm | Johan Erikson |
2011 | Josef Larsson | Carl Nordin | Isak Grimholm |
2012 | Alexander Mitz | Carl Nordin | Josef Larsson |
2013 | Carl Nordin | Alexander Mitz | Jakob Grimholm |
2014 | Carl Nordin | Josef Larsson | Jonas-Sloth Sandell |
2015 | Christian Inngjerdingen | Josef Larsson Carl Nordin |
– |
2016 | Carl Nordin | Olof Lundgren | Isak Grimholm |
2017 | Christian Inngjerdingen | Fredrik Balkåsen | Marcus Flemström |
2018 | Josef Larsson | Marcus Flemström | Olof Lundgren |
2019 | |||
2020 | Jonathan Swedberg | Anders Gustavsson | Rickard Nyström |
2021 | |||
2022 | Tobias Fröier | Josef Larsson | Rickard Nyström |
2023 | Tobias Fröier | Rickard Nyström | Jonathan Swedberg |
Mężczyźni, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001 | nie rozegrano | ||
2002 | Kristoffer Jåfs | ||
2003 | Johan Erikson | ||
2004 | Johan Erikson | Isak Grimholm | Emil Westberg |
2005 | Johan Erikson | Isak Grimholm | Jakob Grimholm |
2006 | Johan Erikson | Andreas Arén | Besnik Gashi |
2007 | Isak Grimholm | Jakob Grimholm | Andreas Arén |
2008 | nie rozegrano | ||
2009 | Andreas Arén | ||
2010 | Isak Grimholm | ||
2011 | Fredrik Balkåsen | Carl Nordin | Josef Larsson |
2012 | nie rozegrano | ||
2013 | Alexander Mitz | Carl Nordin | Isak Grimholm |
2014 | nie rozegrano | ||
2015 | Carl Nordin | Josef Larsson | Isak Grimholm |
2016 | Carl Nordin | Isak Grimholm | Josef Larsson |
2017 | nie rozegrano | ||
2018 | Simon Eklund | Olof Lundgren | Josef Larsson |
Mężczyźni, skocznia normalna drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001 | IF Friska Viljor | ||
2002 | IF Friska Viljor | ||
2003 | nie rozegrano | ||
2004 | Holmens IF | IF Friska Viljor I | IF Friska Viljor II |
2005 | nie rozegrano | ||
2006 | IF Friska Viljor | ||
2007 | IF Friska Viljor | ||
2008 | Holmens IF | ||
2009 | IF Friska Viljor | ||
2010-11 | nie rozegrano | ||
2012 | IF Friska Viljor 1 | Sollefteå GIF | IF Friska Viljor 2 |
2013 | nie rozegrano | ||
2014 | Holmens IF | Sollefteå GIF | IF Friska Viljor 1 |
2015 | |||
2016 | IF Friska Viljor | Sollefteå GIF | Mix |
2017 | Holmens IF I | Holmens IF II | Sollefteå GIF |
2018 | Sollefteå GIF | Holmens IF | Sollentuna BHK |
Mężczyźni, skocznia duża drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001 | nie rozegrano | ||
2002 | IF Friska Viljor | ||
2003 | Holmens IF | ||
2004 | Holmens IF | ||
2005 | IF Friska Viljor 1 | Holmens IF | IF Friska Viljor 2 |
2006 | Holmens IF | IF Friska Viljor 1 | IF Friska Viljor 2 |
2007 | IF Friska Viljor | ||
2008 | nie rozegrano | ||
2009 | Holmens IF | ||
2010 | nie rozegrano | ||
2011 | IF Friska Viljor | Holmens IF | Sollefteå GIF |
2012-14 | nie rozegrano | ||
2015 | |||
2016 | IF Friska Viljor | Sollefteå GIF | Holmens IF |
Kobiety, skocznia mała[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001 | Helena Olsson | ||
2002 | Helena Olsson | ||
2003 | Helena Olsson |
Kobiety, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001 | Helena Olsson | ||
2002 | Helena Olsson | ||
2003 | Helena Olsson | ||
2004 | Anna Halonen | – | – |
2005-07 | nie rozegrano | ||
2008 | Madelene Fritz | ||
2009-15 | nie rozegrano | ||
2016 | Frida Westman | Jonna Mohlén | Julia Lundberg |
2017 | Frida Westman | Julia Lundberg | Astrid Moberg |
2018 | Astrid Moberg | Jonna Mohlén | – |
2019-21 | |||
2022 | Frida Westman | Jenny Forsberg | – |
2023 | Jenny Forsberg | Larisa Avram | – |
Kobiety, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2018 | Astrid Moberg | Jonna Mohlén | – |
Mężczyźni, letnie, indywidualnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001-04 | |||
2005 | Isak Grimholm | Johan Erikson | Alexander Mitz |
2006 | Fredrik Balkåsen | Jakob Grimholm | Andreas Arén |
2007 | Isak Grimholm | Jakob Grimholm | Johan Erikson |
2008 | |||
2009 | Isak Grimholm | Carl Nordin | Fredrik Balkåsen |
2010 | Fredrik Balkåsen | Carl Nordin | Josef Larsson |
2011 | Carl Nordin | Fredrik Balkåsen | Josef Larsson |
2012 | Alexander Mitz | Carl Nordin | Isak Grimholm |
2013 | Carl Nordin | Josef Larsson | Simon Eklund |
2014 | Carl Nordin | Christian Inngjerdingen | Josef Larsson |
2015 | Carl Nordin | Olof Lundgren | Josef Larsson |
2016 | Simon Eklund | Marcus Flemström | Sebastian de Wall |
2017 | Christian Inngjerdingen | Marcus Flemström | Olof Lundgren |
2018 | Simon Eklund | Jonathan Swedberg | Marcus Flemström |
2019 | Tobias Fröier | Jonathan Swedberg | Rickard Nyström |
2020 | Olof Lundgren (2) | Simon Eklund (3) | Tobias Fröier (4) |
2021 |
Mężczyźni, letnie, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2001-04 | |||
2005 | Holmens IF | IF Friska Viljor | – |
2006 | |||
2007 | IF Friska Viljor 1 | Holmens IF | IF Friska Viljor 2 |
2008 | |||
2009 | IF Friska Viljor | Sollefteå GIF | |
2010 | Holmens IF | IF Friska Viljor
|
Sollefteå GIF
|
2011 | |||
2012 | IF Friska Viljor | Sollefteå GIF | Holmens IF |
2013 | Sollefteå GIF 1 | Sollefteå GIF 2 | Sollentuna BHK |
2014 | IF Friska Viljor | Holmens IF | Sollefteå GIF 1 |
2015 | Holmens IF | Sollefteå GIF 1 | Sollefteå GIF 2 |
2016 | Holmens IF | Sollefteå GIF | zespół mieszany |
2017 | Holmens IF | Sollentuna BHK | – |
Kobiety, letnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2015 | Matilda Gundersson | Frida Westman | Astrid Moberg |
2016 | Frida Westman | Julia Lundberg | Jonna Mohlén |
2017 | Frida Westman | Astrid Moberg | Jonna Mohlén |
2018 | Astrid Moberg | Frida Westman | – |
2019 | nie rozegrano | ||
2020 | Frida Westman | Astrid Norstedt | Karin Forsberg |
2021 |
Turcja[edytuj | edytuj kod]
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Zawody w 2019 prawdopodobnie były jednorazowym wydarzeniem.
Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2019 | Fatih Arda İpcioğlu | Muhammet İrfan Çintımar | Muhammed Ali Bedir | [18] |
Ukraina[edytuj | edytuj kod]
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Odbywają się mistrzostwa zimowe i letnie. Rozgrywane są konkursy indywidualne i drużynowe mężczyzn na skoczni normalnej i średniej oraz indywidualne kobiet na średniej.
Mężczyźni, skocznia średnia[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
przed 2013 | ||||
2013 | Wołodymyr Werediuk | Andrij Kłymczuk | Wiktor Pasicznyk | [19] |
2014 | Jewhen Marusiak | Witalij Kaliniczenko | Rusłan Bałanda | [20][21] |
2015 | Witalij Kaliniczenko | Stepan Pasicznyk | Wiktor Pasicznyk | [22] |
2016 | ||||
2017 | Witalij Kaliniczenko | Jewhen Marusiak | Stepan Pasicznyk | [23] |
2018 | Jewhen Marusiak | Witalij Kaliniczenko | Wiktor Pasicznyk | [24] |
2019 (1) | Witalij Kaliniczenko | Jewhen Marusiak | Andrij Waskuł | [25] |
2019 (2) | Andrij Waskuł | Witalij Kaliniczenko | Jewhen Marusiak | [25] |
2020 | Dmytro Mazurczuk | Witalij Kaliniczenko | Jewhen Marusiak | [26] |
2021 | Jewhen Marusiak | Dmytro Mazurczuk | Witalij Kaliniczenko | [27] |
2022 (1) | Witalij Kaliniczenko | Dmytro Mazurczuk | Jewhen Marusiak | [28] |
2022 (2) | Jewhen Marusiak | Dmytro Mazurczuk | Witalij Kaliniczenko | [28] |
2023 | Jewhen Marusiak | Witalij Kaliniczenko | Dmytro Mazurczuk | [29] |
2024 | Witalij Kaliniczenko | Jewhen Marusiak | Mykoła Smyk | [30] |
Mężczyźni, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
przed 2006 | ||||
2006 | Ołeksandr Łazarowycz | Wołodymyr Boszczuk | Witalij Szumbareć | [31] |
2007–2009 | ||||
2010 | Wołodymyr Boszczuk | Ołeksandr Łazarowycz | Andrij Parkomczuk | [32] |
2011 | Wołodymyr Boszczuk | Witalij Kaliniczenko | Ołeksandr Łazarowycz | [33] |
2012 (1) | Witalij Szumbareć | Andrij Kalinczuk | Wasyl Żurakiwski | [34] |
2012 (2)[v] | Witalij Szumbareć | Wasyl Żurakiwski | Witalij Kaliniczenko | [34] |
2013 | ||||
2014 | Witalij Kaliniczenko | Wiktor Pasicznyk | Andrij Kłymczuk | [20][21] |
2015 | Witalij Kaliniczenko | Andrij Kłymczuk | Stepan Pasicznyk | [22] |
2016 | ||||
2017 | Jewhen Marusiak | Stepan Pasicznyk Wiktor Pasicznyk |
– | [23] |
2018 | Jewhen Marusiak | Witalij Kaliniczenko | Dmytro Mazurczuk | [24] |
2019 | nie rozegrano | |||
2020 | Witalij Kaliniczenko | Jewhen Marusiak | Dmytro Mazurczuk | [26] |
2021 | Witalij Kaliniczenko | Dmytro Mazurczuk | Andrij Waskuł | [27] |
2022 | nie rozegrano[28] | |||
2023 | Jewhen Marusiak | Dmytro Mazurczuk | Witalij Kaliniczenko | [29] |
2024 | Witalij Kaliniczenko Jewhen Marusiak |
– | Mykoła Smyk | [29] |
Mężczyźni, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
przed 2006 | ||||
2006 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I
|
Iwano-Frankiwsk II | [31] |
2007–2009 | ||||
2010 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I
|
Tarnopol II
|
[35] |
2011 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I
|
Tarnopol II
|
[33] |
2012 | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol II | [34] |
2013 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I | Tarnopol II | [36] |
2014 | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk I
|
Iwano-Frankiwsk II
|
[20][21] |
2015-17 | ||||
2018 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I | Tarnopol II | [24] |
2019 (1) | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol II | [25] |
2019 (2) | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol II | [25] |
2020 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I | Tarnopol II | [26] |
2021 | nie rozegrano | |||
2022[w] | [28] | |||
2023 | Tarnopol | Iwano-Frankiwsk
|
[29] | |
2024 | Iwano-Frankiwsk I | Iwano-Frankiwsk II | Tarnopol I | [30] |
Kobiety[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2017 | Chrystyna Droniak | [23] | ||
2018-19 | nie rozegrano | |||
2020 | Witalina Herasymjuk | Tetiana Pyłypczuk | Oksana Hruszyćka | [26] |
2021 | Tetiana Pyłypczuk | Oksana Hruszyćka | Daryna Ilczuk | [27] |
2022 (1) | Tetiana Pyłypczuk | [28] | ||
2022 (2) | Tetiana Pyłypczuk | [28] | ||
2023 | Żanna Hłuchowa | Tetiana Pyłypczuk | Daryna Ilczuk | [29] |
2024 (1)[o] | Żanna Hłuchowa | Tetiana Pyłypczuk | Marjana Onufrak | [30] |
2024 (2)[x] | Żanna Hłuchowa | Tetiana Pyłypczuk | Marjana Onufrak | [30] |
Mieszane[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2023 | Iwano-Frankiwsk | [29] | ||
2024 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk I | [30] |
Mężczyźni, letnie, skocznia średnia[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2016 | Witalij Kaliniczenko | Jewhen Marusiak | Andrij Kłymczuk | [37] |
2017 | Wiktor Pasicznyk | Stepan Pasicznyk | Dmytro Mazurczuk | [38] |
2018 | Witalij Kaliniczenko | Wiktor Pasicznyk | Jewhen Marusiak | [39] |
2019 | Dmytro Mazurczuk | Witalij Kaliniczenko | Jewhen Marusiak | [40] |
2020 | nie rozegrano | |||
2021 | ||||
2022 | Dmytro Mazurczuk | Jewhen Marusiak | Andrij Pyłypczuk | [41] |
2023 | Ołeksandr Szumbareć | Witalij Hrebeniuk | Rusłan Szumanski | [42] |
Mężczyźni, letnie, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
przed 2006 | ||||
2006 | b.d. | Ołeksandr Łazarowycz | Wołodymyr Boszczuk | [43] |
2007 | Jarosław Dyśko | Witalij Kaliniczenko | Wasyl Żurakiwski | [44] |
2008-09 | ||||
2010 | Witalij Szumbareć | Wołodymyr Boszczuk | Wasyl Żurakiwski | [45] |
2011 | Witalij Szumbareć | Andrij Kalinczuk | Wasyl Żurakiwski | [46] |
2012 | Witalij Kaliniczenko | [47] | ||
2013 | ||||
2014 | Andrij Kłymczuk | Wiktor Pasicznyk | Jewhen Marusiak | [48][y] |
2015 | Witalij Kaliniczenko | Wiktor Pasicznyk | Stepan Pasicznyk | [49] |
2016 | Jewhen Marusiak | Witalij Kaliniczenko | Wiktor Pasicznyk Andrij Kłymczuk |
[37] |
2017 | Witalij Kaliniczenko | Wiktor Pasicznyk | Ołeksandr Szumbareć | [38] |
2018 | Witalij Kaliniczenko | Wiktor Pasicznyk | Jewhen Marusiak | [39] |
2019-20 | nie rozegrano | |||
2021 | ||||
2022 | Dmytro Mazurczuk | Jewhen Marusiak | Andrij Pyłypczuk | [41] |
2023 | Ołeksandr Szumbareć | Dmytro Mazurczuk | Rusłan Szumanski | [42] |
Mężczyźni, letnie, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
przed 2006 | ||||
2006 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk II | [43] |
2007–2010 | ||||
2011 | Tarnopol I | [46] | ||
2012 | Tarnopol | [47] | ||
2013 | ||||
2014 | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk I
|
Tarnopol II | [50][51] |
2015-16 | ||||
2017 (1)[o] | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol II | [38] |
2017 (2)[x] | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I | Tarnopol II | [38] |
2018 | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol I | Tarnopol II | [39] |
2019 | Tarnopol I | Iwano-Frankiwsk I | Tarnopol II | [40] |
Kobiety, letnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2016 | Chrystyna Droniak | Witalina Herasymjuk | Lilija Romaniuk | [37] |
2017 | Chrystyna Droniak | Lilija Romaniuk | Witalina Herasymjuk | [38] |
2018-21 | nie rozegrano | |||
2022 | Tetiana Pyłypczuk | Żanna Hłuchowa | Karina Kozłowa | [41] |
2023 (1)[o] | Karina Kozłowa | Żanna Hłuchowa | Tetiana Pyłypczuk | [42] |
2023 (2)[x] | Karina Kozłowa | Żanna Hłuchowa | Tetiana Pyłypczuk | [42] |
Mieszane, letnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2022 | Tarnopol I | Tarnopol II | Iwano-Frankiwsk | [41] |
2023 | Tarnopol II | Tarnopol I | Tarnopol III | [42] |
Węgry[edytuj | edytuj kod]
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Mistrzostwa odbywają się wyłącznie latem. Rozgrywane są zawody indywidualne mężczyzn i kobiet, na skoczniach małych i średnich, w wielu kategoriach wiekowych. Podane zostały wyniki najwyższej, pomijając weteranów, kategorii, nazywanej raz seniorską, innym razem młodzieżową/juniorską, mimo tych samych startujących.
Mężczyźni, skocznia mała[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2007[a] | Ármin Csukovics | Dávid Cseke | István Pungor | [52] |
2008[z] | Dénes Pungor | Ármin Csukovics | István Pungor | [53] |
2009 | Dénes Pungor | Ármin Csukovics | Dávid Cseke | [54] |
2010-14 | nie rozegrano | |||
2015[aa] | Kristóf Molnár | Flórián Molnár | Péter Kelemen | [55] |
Mężczyźni, skocznia średnia[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2008[z] | István Pungor | Dénes Pungor (3) | Ármin Csukovics (4) | [56] |
2009 | Dénes Pungor | Ármin Csukovics | István Pungor | [54] |
2010[a] | István Pungor (2) | – | – | [57] |
2011[a] | Ákos Szilágyi (2) | – | – | [58] |
2012 | Ákos Szilágyi | – | – | [59] |
2013 | Ármin Csukovics (3) | – | – | [60] |
2014 | nie rozegrano | |||
2015 | Kristóf Molnár | Flórián Molnár | Péter Kelemen | [55] |
2016 | nie rozegrano | |||
2017 | Flórián Molnár | Dávid Kelemen | Péter Tuczai | [61] |
2018 | ||||
2019 | nie rozegrano | |||
2020 | ||||
2021[a] | Dávid Kelemen | – | – | [62] |
2022[a] | Dávid Kelemen | – | – | [63] |
2023 |
Mężczyźni, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2017 | Flórián Molnár | Dávid Kelemen | – | [61] |
2018 | ||||
2019[ab] | Flórián Molnár | – | – | [64] |
Mężczyźni, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2016 | Flórián Molnár | – | – | [65] |
2017 | nie rozegrano | |||
2018 | ||||
2019 (1)[ab] | Flórián Molnár | – | – | [64] |
2019 (2)[ac] | Flórián Molnár | – | – | [66] |
Kobiety, skocznia mała[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2007 | Borbála Markovics | Bianka Csukovics | Szandra Szilágyi | [52] |
2008[z] | Szandra Szilágyi | Borbála Markovics | Bianka Csukovics | [53] |
2009 | Szandra Szilágyi (3) | – | – | [54] |
2010 | Szandra Szilágyi (2) | – | – | [57] |
2011 | Szandra Szilágyi | Bianka Csukovics | – | [58] |
2012-14 | nie rozegrano | |||
2015[aa] | Virág Vörös | – | – | [55] |
Kobiety, skocznia średnia[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2008[z] | Szandra Szilágyi | Borbála Markovics | Bianka Csukovics | [56] |
2009-12 | nie rozegrano | |||
2013[a] | Virág Vörös | – | – | [60] |
2014 | nie rozegrano | |||
2015 | Virág Vörös | – | – | [55] |
2016 | nie rozegrano | |||
2017 | Virág Vörös | – | – | [61] |
2018 | ||||
2019 | nie rozegrano | |||
2020 | ||||
2021 | Virág Vörös | – | – | [62] |
2022[a] | Dóra Gnädig | – | – | [63] |
2023 |
Kobiety, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2017 | Virág Vörös | – | – | [61] |
2018 | ||||
2019[ab] | Virág Vörös | – | – | [64] |
Kobiety, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2019 (1)[ab] | Virág Vörös | – | – | [64] |
2019 (2)[ac] | Virág Vörös | – | – | [66] |
Włochy[edytuj | edytuj kod]
Osobny artykuł: Mistrzostwa Włoch w skokach narciarskich
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Od 2008 mistrzostwa rozgrywane są w letniej części sezonu, wcześniej odbywały się zimą. Na zawody składają się konkursy indywidualne mężczyzn na skoczni normalnej i dużej oraz kobiet na skoczni normalnej.
Mężczyźni, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Mężczyźni, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2005 | Sebastian Colloredo | Andrea Morassi | Marco Beltrame |
2006 | Andrea Morassi | Sebastian Colloredo | Alessio Bolognani |
2007 | Sebastian Colloredo | Andrea Morassi | Alessio Bolognani |
2008 (1) | Sebastian Colloredo | Davide Bresadola | Andrea Morassi |
2008 (2) | Sebastian Colloredo | Alessandro Pittin | Roberto Dellasega |
2009 | Sebastian Colloredo | Alessandro Pittin | Michael Lunardi |
2010 | Sebastian Colloredo | Andrea Morassi | Diego Dellasega |
2011 | Sebastian Colloredo | Andrea Morassi | Diego Dellasega |
2012 | Sebastian Colloredo | Davide Bresadola | Federico Cecon |
2012/13[ae] | Sebastian Colloredo | Davide Bresadola | Roberto Dellasega |
2013 | Sebastian Colloredo | Andrea Morassi | Davide Bresadola |
2014 | Davide Bresadola | Sebastian Colloredo | Andrea Morassi |
2015 | nie rozegrano | ||
2016 | Davide Bresadola | Alex Insam | Sebastian Colloredo |
Kobiety[edytuj | edytuj kod]
Ameryka Północna[edytuj | edytuj kod]
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Rozgrywane corocznie zimą zawody juniorskie, w 2013 „przy okazji” odbyły się też konkursy seniorów z kadłubową obsadą. Między 2014 a 2018 na pewien czas zrezygnowano z rozgrywania mistrzostw.
Juniorzy, indywidualnie[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2004 (1)[x] | Stefan Read | Dominik Bafia | Chris Francis | [67] |
2004 (2)[u] | Stefan Read | Dominik Bafia | Eric Camerota | [68] |
2005 | Willy Graves | Bryan Fletcher | Evan Bliss Skyler Keate |
[69] |
2006 | Trevor Morrice | Anders Johnson | Logan Oxford | [70] |
2007 | nie rozegrano | |||
2008 | Gregory Baxter | Anders Johnson | Nicholas Fairall | [71] |
2009-11 | ||||
2012 | Christian Friberg | Eric Mitchell | William Rhoads | [72] |
2013 | Nicholas Mattoon | Christian Friberg | Andre Denney | [73] |
2014-18 | nie rozegrano | |||
2019 (1)[af] | Nathaniel Mah | Nigel Lauchlan | Sam Bolton | [74] |
2019 (2)[ag] | Nathaniel Mah | Sam Bolton | Beckett Ledger | [75] |
Juniorzy, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2004 | Kanada 1 | Intermountain 1 | Intermountain 2 | [76] |
2005 | East 1 | Intermountain 1 | Kanada | [77] |
2006 | Intermountain 1 | East 1 | Kanada | [78] |
2007-08 | nie rozegrano | |||
2009-11 | ||||
2012 | USA 1 | Kanada 1 | USA 2 | [79] |
Juniorki[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce | Źr. |
---|---|---|---|---|
2008 | Nata De Leeuw | Katie Willis | Atsuko Tanaka | [71] |
2009-11 | ||||
2012 | Sarah Hendrickson | Nita Englund | Taylor Henrich | [80] |
2013 | Emilee Anderson | Raven Yip | Mahni Bruce | [73] |
2014-18 | nie rozegrano | |||
2019 (1)[af] | Anna Hoffmann | Annika Belshaw | Paige Jones | [74] |
2019 (2)[ag] | Anna Hoffmann | Annika Belshaw | Nicole Maurer | [81] |
Azja[edytuj | edytuj kod]
Wyniki podane za artykułem Skoki narciarskie na zimowych igrzyskach azjatyckich.
System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]
Igrzyska azjatyckie, rozgrywane w nieregularnych terminach, nie zawsze ze skokami w programie.
Mężczyźni, skocznia normalna[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2003 | Kazuyoshi Funaki | Akira Higashi | Choi Heung-chul |
2011 | Jewgienij Lowkin | Kazuya Yoshioka | Choi Heung-chul |
2017 | Naoki Nakamura | Yūken Iwasa | Siergiej Tkaczenko |
Mężczyźni, skocznia duża[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2011 | Kazuya Yoshioka | Kazuyoshi Funaki | Nikołaj Karpienko |
2017 | Yukiya Satō | Yūken Iwasa | Marat Żaparow |
Mężczyźni, drużynowo[edytuj | edytuj kod]
Rok | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|
2003 | Korea Południowa | Japonia | Kazachstan |
2011 | Japonia | Kazachstan | Korea Południowa |
2017 | Japonia | Kazachstan | Korea Południowa |
Uwagi[edytuj | edytuj kod]
- ↑ a b c d e f g h i j k l m n Kategoria juniorska
- ↑ Październik 2005
- ↑ Październik 2008
- ↑ Nie rozegrano zawodów w kategorii seniorów, a w najstarszej kategorii juniorskiej (14+) nie wystąpił żaden Słowak
- ↑ a b c Grudzień 2015
- ↑ a b c Grudzień 2016
- ↑ a b c Grudzień 2017
- ↑ a b c Grudzień 2018
- ↑ a b c Grudzień 2019
- ↑ a b c Grudzień 2020
- ↑ a b c Grudzień 2021
- ↑ a b c Grudzień 2022
- ↑ a b c Grudzień 2023
- ↑ a b Istnieje wpis w bazie danych, ale brak wyników. Może to oznaczać, że zawody nie doszły do skutku.
- ↑ a b c d e f g Skocznia średnia
- ↑ Zentralschweizer Schneesport Verband
- ↑ Berner Oberländischer Skiverband
- ↑ a b c d e Kobieta
- ↑ 3. miejsce zajęła drużyna francuska.
- ↑ 3. miejsce zajęła drużyna mieszana składająca się z 3 Amerykanów i Szwajcara.
- ↑ a b c Skocznia duża
- ↑ Mistrzostwa rozgrywane na tej samej skoczni, dzień po dniu.
- ↑ Zawody zostały rozegrane (patrz przypis).
- ↑ a b c d Skocznia normalna
- ↑ Wyniki na skoczni średniej dotyczą konkursu juniorskiego.
- ↑ a b c d Źródło do poprawy na działające, seniorskość do sprawdzenia.
- ↑ a b Mniejsza z dwóch skoczni średnich.
- ↑ a b c d Styczeń 2019
- ↑ a b Październik 2019
- ↑ a b Grudzień 2012
- ↑ Styczeń 2013
- ↑ a b Kategoria otwarta, skocznia normalna
- ↑ a b Kategoria otwarta, skocznia duża
Przypisy[edytuj | edytuj kod]
- ↑ a b [1]
- ↑ [2]
- ↑ pełne wyniki
- ↑ a b [3]
- ↑ [4]
- ↑ [5]
- ↑ [6]
- ↑ [7]
- ↑ [8]
- ↑ [9]
- ↑ a b [10]
- ↑ [11]
- ↑ [12]
- ↑ [13]
- ↑ [14]
- ↑ a b [15]
- ↑ [16]
- ↑ [17]
- ↑ [18]
- ↑ a b c [19]
- ↑ a b c [20]
- ↑ a b [21]
- ↑ a b c [22]
- ↑ a b c [23]
- ↑ a b c d [24]
- ↑ a b c d [25]
- ↑ a b c [26]
- ↑ a b c d e f [27]
- ↑ a b c d e f [28]
- ↑ a b c d e [29]
- ↑ a b [30]
- ↑ [31]
- ↑ a b [32]
- ↑ a b c [33]
- ↑ [34]
- ↑ [35]
- ↑ a b c [36]
- ↑ a b c d e [37]
- ↑ a b c [38]
- ↑ a b [39]
- ↑ a b c d [40]
- ↑ a b c d e [41]
- ↑ a b [42]
- ↑ [43]
- ↑ [44]
- ↑ a b [45]
- ↑ a b [46]
- ↑ [47]
- ↑ [48]
- ↑ [49]
- ↑ [50]
- ↑ a b [51]
- ↑ a b [52]
- ↑ a b c [53]
- ↑ a b c d [54]
- ↑ a b [55]
- ↑ a b [56]
- ↑ a b [57]
- ↑ [58]
- ↑ a b [59]
- ↑ a b c d [60]
- ↑ a b [61]
- ↑ a b [62]
- ↑ a b c d [63]
- ↑ [64]
- ↑ a b [65]
- ↑ [66]
- ↑ [67]
- ↑ [68]
- ↑ [69]
- ↑ a b [70]
- ↑ [71]
- ↑ a b [72]
- ↑ a b [73]
- ↑ [74]
- ↑ [75]
- ↑ [76]
- ↑ [77]
- ↑ [78]
- ↑ [79]
- ↑ [80]