Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Puchar Europy Mistrzyń Krajowych 1989 – 29. sezon Pucharu Europy Mistrzyń Krajowych rozgrywanego od 1960 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV ) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich „starego kontynentu”.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
Boavista Porto
1:3
Tungsram Budapeszt
12.11.1988
0:3
3:15, 4:15, 2:15
05.11.1988
Stal Bielsko-Biała
3:1
Racing Paris
15:8, 14:16, 15:5, 15:11
12.11.1988
3:1
15:6, 9:15, 15:8, 15:12
05.11.1988
KFUM Oslo
3:0
Sovereign Leasing Sale
90:44 (15:12, 15:4, 15:11
13.11.1988
3:0
(15:7, 15:0, 15:10
06.11.1988
Uni Bazylea
3:1
Español Barcelona
15:5, 14:16, 15:13, 15:6
13.11.1988
1:3
15:17, 15:8, 7:15, 6:15
06.11.1988
Dinamo Tirana
0:3
Universitatea Krajowa
12:15, 13:15, 12:15
13.11.1988
0:3
10:15, 1:15, 5:15
06.11.1988
Holte IF
1:3
Post Wiedeń
9:15, 7:15, 15:10, 5:15
13.11.1988
0:3
7:15, 3:15, 7:15
07.11.1988
Hapoel Bat Jam
3:0
AEL Limassol
15:6, 15:7, 15:12
3:1
05.11.1988
Rudá Hvězda Praga
3:0
Eczacıbaşı Stambuł
15:1, 15:2, 15:5
13.11.1988
1:3
5:15, 6:15, 15:9, 6:15
05.11.1988
Kyle VC Ayr
2:3
Gym Bonnevoie
15:12, 8:15, 10:15, 15:8, ?:15
12.11.1988
1:3
3:15, 15:11, 9:15, 10:15
07.11.1988
Bayern Lohhof
3:0
Radnički Belgrad
12.11.1988
3:0
15:10, 15:8, 15:8
06.11.1988
Vaasan Vasama
0:3
Sneek Avero
7:15, 10:15, 5:15
13.11.1988
0:3
8:15, 7:15, 8:15
06.11.1988
Panathinaikos Ateny
1:3
VC Antonius Herenthals
12:15, 15:13, 15:8, 15:6
14.11.1988
0:3
7:15, 4:15, 12:15
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
Urałoczka Swierdłowsk
3:0
Tungsram Budapeszt
10.12.1988
3:0
15:11, 15:3, 15:6
03.12.1988
KFUM Oslo
0:3
Stal Bielsko-Biała
3:15, 10:15, 12:15
10.12.1988
0:3
5:15, 13:15, 8:15
03.12.1988
Teodora Olimpia Rawenna
3:0
Uni Bazylea
15:3, 15:4, 15:2
11.12.1988
3:0
15:3, 15:2, 15:6
04.12.1988
Post Wiedeń
3:0
Universitatea Krajowa
15:8, 15:11, 15:13
10.12.1988
0:3
7:15, 5:15, 2:15
04.12.1988
Hapoel Bat Jam
0:3
SC Dynamo Berlin
3:15, 0:15, 4:15
10.12.1988
0:3
3:15, 3:15, 3:15
03.12.1988
Gym Bonnevoie
0:3
Rudá Hvězda Praga
7:15, 7:15, 2:15
10.12.1988
0:3
2:15, 2:15, 6:15
04.12.1988
Bayern Lohhof
3:1
CSKA Sofia
15:3, 15:8 12:15, 15:2
11.12.1988
0:3
6:15, 11:15, 12:15
04.12.1988
Sneek Avero
3:0
VC Antonius Herenthals
15:4, 15:12, 15:13
11.12.1988
3:0
15:7, 15:0, 15:4
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
11.01.1989
Stal Bielsko-Biała
0:3
Urałoczka Swierdłowsk
8:15, 5:15, 3:15
18.01.1989
0:3
7:15, 6:15, 7:15
11.01.1989
Teodora Olimpia Rawenna
3:0
Universitatea Krajowa
15:6, 15:3, 15:9
18.01.1989
1:3
12:15, 15:9, 6:15, 13:15
15.01.1989
Rudá Hvězda Praga
1:3
SC Dynamo Berlin
13:15, 8:15, 15:7, 7:15, 1:25
18.01.1989
0:3
5:15, 8:15, 10:15
15.01.1989
Sneek Avero
3:1
CSKA Sofia
15:8, 15:9, 3:15, 15:12
18.01.1989
0:3
2:15, 7:15, 11:15
Bruksela
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
10.02.1989
Urałoczka Swierdłowsk
3:0
SC Dynamo Berlin
15:8, 15:12, 15:13
10.02.1989
Teodora Olimpia Rawenna
3:2
CSKA Sofia
13:15, 15:4, 15:11, 13:15, 15:7
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
11.02.1989
Urałoczka Swierdłowsk
3:0
CSKA Sofia
15:8, 15:8, 15:4
11.02.1989
Teodora Olimpia Rawenna
3:0
SC Dynamo Berlin
15:6, 15:10, 15:9
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
12.02.1989
SC Dynamo Berlin
3:1
CSKA Sofia
15:10, 11:15, 15:6, 15:7
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
12.02.1989
Urałoczka Swierdłowsk
3:1
Teodora Olimpia Rawenna
11:15, 17:15, 15:4, 15:5
Puchar Europy Mistrzyń Krajowych
Liga Mistrzyń
Liga Mistrzyń – kwalifikacje