|
|
Miejsce
|
Zawodniczka
|
Czas
|
Strata
|
|
AZS AWF Katowice |
1:05.09,0 h |
|
|
MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
1:14.03,9 h |
|
|
UKS Rawa Siedlce |
1:14.33,6 h |
|
4. |
LKS Poroniec Poronin |
1:14.58,4 h |
|
5. |
LKS Witów Mszana Górna I |
1:15.09,2 h |
|
6. |
UMKS Marklowice |
1:15.18,8 h |
|
7. |
AZS AWF Kraków Zakopane |
1:17:31,8 h |
|
8. |
KS Wisła Ustronianka |
1:18:09,1 h |
|
|
Miejsce
|
Zawodnik
|
Czas
|
Strata
|
|
AZS AWF Katowice II |
1:57.27,9 h |
|
|
AZS AWF Katowice I |
1:58.14,5 h |
|
|
LKS Poroniec Poronin I |
1:59.22,4 |
|
4. |
LKS Poroniec Poronin II |
2:06.32,7 h |
|
5. |
AZS AWF Kraków Zakopane |
2:08.48,3 h |
|
6. |
LKS Witów Mszana Górna |
2:10.29,9 h |
|
7. |
UKS Rawa Siedlce |
2:23:21,6 h |
|
DNF. |
LKS Poroniec Poronin III |
nie ukończyli |
|
DNS. |
MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
nie wystartowali |
|
|
Miejsce
|
Zawodniczka
|
Czas
|
Strata
|
|
Justyna Kowalczyk |
14:37,8 min |
|
|
Sylwia Jaśkowiec |
15:51,3 min |
+1:13,5 min
|
|
Kornelia Marek |
16:09,6 min |
+1:31,8 min
|
4. |
Marcela Marcisz |
17:05,0 min |
+2:27,2 min
|
5. |
Kinga Bieszczad |
17:08,1 min |
+2:30,3 min
|
6. |
Agnieszka Szymańczak |
17:11,6 min |
+2:33,8 min
|
7. |
Justyna Mordarska |
17:44,4 min |
+3:06,6 min
|
8. |
Joanna Rapta |
17:46,3 min |
+3:08,5 min
|
9. |
Aleksandra Prekurat |
17:51,9 min |
+3:14,1 min
|
10. |
Anna Staręga |
17:55,8 min |
+3:18,0 min
|
|
Miejsce
|
Zawodnik
|
Czas
|
Strata
|
|
Janusz Krężelok |
26:11,2 min |
|
|
Maciej Kreczmer |
26:20,8 min |
+9,6 s
|
|
Andrzej Michałek |
28:38,9 min |
+2:27,7 min
|
4. |
Mariusz Michałek |
28:48,9 min |
+2:37,7 min
|
5. |
Tomasz Kałużny |
28:57,2 min |
+2:46,0 min
|
6. |
Piotr Tkacz |
29:15,0 min |
+3:03,8 min
|
7. |
Wojciech Biskup |
29:29,1 min |
+3:17,9 min
|
8. |
Adam Kwak |
29:32,6 min |
+3:21,4 min
|
9. |
Kamil Fundanicz |
29:35,6 min |
+3:24,4 min
|
10. |
Piotr Kocoń |
29:40,2 min |
+3:29,0 min
|
|
Miejsce
|
Zawodniczka
|
Czas
|
Strata
|
|
Sylwia Jaśkowiec |
46:42,0 min |
|
|
Kornelia Marek |
49:21,5 min |
+2:39,5 min
|
|
Anna Staręga |
49:58,2 min |
+3:16,2 min
|
4. |
Marcela Marcisz |
50:07,3 min |
+3:25,3 min
|
5. |
Urszula Zapotoczna |
50:24,3 min |
+3:42,3 min
|
6. |
Kinga Bieszczad |
51:36,5 min |
+4:54,5 min
|
7. |
Agnieszka Szymańczak |
51:36,9 min |
+4:54,9 min
|
8. |
Natalia Grzebisz |
54:27,9 min |
+7:45,9 min
|
9. |
Aleksandra Prekurat |
55:18,1 min |
+8:36,1 min
|
10. |
Monika Napora |
57:10,4 min |
+10:28,4 min
|
|
Miejsce
|
Zawodnik
|
Czas
|
Strata
|
|
Mariusz Michałek |
1:27:54,3 h |
|
|
Kamil Fundanicz |
1:28:15,2 h |
+20,9 s
|
|
Rafał Węgrzyn |
1:28:38,3 h |
+44,0 min
|
4. |
Piotr Śliwka |
1:28:57,7 h |
+1:03,4 min
|
5. |
Adam Kwak |
1:29:03,9 h |
+1:09,6 min
|
6. |
Wojciech Biskup |
1:29:22,6 h |
+1:28,3 min
|
7. |
Piotr Tkacz |
1:29:23,1 h |
+1:28,8 min
|
8. |
Piotr Kocoń |
1:29:25,3 h |
+1:31,0 min
|
9. |
Bogusław Gracz |
1:30:31,3 h |
+2:37,0 min
|
10. |
Józef Tatar |
1:31:16,1 h |
+3:21,8 min
|
|