Kategoria:Elektorzy Władysława IV Wazy
Wygląd
Podkategorie
Ta kategoria ma tylko jedną podkategorię.
E
- Elektorzy Władysława IV Wazy (stan senatorski) (1 strona)
Strony w kategorii „Elektorzy Władysława IV Wazy”
Poniżej wyświetlono 200 spośród wszystkich 252 stron tej kategorii.
(poprzednia strona) (następna strona)B
C
D
G
- Stefan Gembicki (wojewoda łęczycki)
- Marcjan Giedroyć (zm. 1649)
- Melchior Gieysz
- Chryzostom Giżycki
- Mikołaj Giżycki
- Wojciech Gliniecki
- Stanisław Głoskowski
- Mikołaj Wojciech Gniewosz
- Jan Gnoiński (zm. 1649)
- Abraham Gołuchowski (zm. przed 2 grudnia 1647)
- Zbigniew Gorajski
- Krzysztof Korwin Gosiewski
- Zygmunt Maksymilian Gościmiński
- Bartłomiej Grabianka
- Maciej Grabski (zm. 1660)
- Samuel Grabski
- Jakub Grajewski
- Achacy Grochowski
- Jan Grzybowski
- Teofil Grzybowski
J
K
- Erazm Karnkowski
- Aleksander Kaweczyński
- Adam Kazanowski (ok. 1599–1649)
- Marcin Kazanowski (1563–1636)
- Zygmunt Kazanowski (ok. 1563–1634)
- Kryszpin Kirszensztein
- Adam Kisiel
- Krzysztof Kiszka
- Mikołaj Kiszka (zm. 1644)
- Józef Klonowski (zm. 1653)
- Jan Kłocki
- Jan Kochanowski (zm. 1633)
- Jan Komorowski (zm. 1642)
- Mirosław Konarski
- Samuel Koniecpolski
- Stanisław Koniecpolski
- Bazyli Kopeć
- Krzysztof Roman Korsak Zaleski
- Józef Korsak Głębocki
- Mikołaj Korsak
- Jan Kos (zm. 1662)
- Jan Kazimierz Krasiński
- Ludwik Krasiński (ur. 1609)
- Wojciech Kryski
- Szymon Krzykowski
- Wiktoryn Krzyżanowski
- Jerzy Kucieński
L
Ł
M
- Jan Aleksander Madaliński
- Daniel Jeło Maliński
- Jan Maniecki (łowczy)
- Maciej Maniecki
- Jan Janowicz Marcinkiewicz
- Aleksander Mosalski
- Hrehory Fedorowicz Massalski
- Wojciech Miaskowski (zm. ok. 1654)
- Malcher Gabriel Mielwid
- Hieronim Miłoński
- Jan Moczarski
- Jerzy Mrozowicki
- Jakub Mycielski
- Władysław Gonzaga Myszkowski
N
O
- Jan Oborski (kasztelan)
- Zygmunt Oborski
- Andrzej Obryński
- Dominik Krzysztof Obryński
- Lew Jan Odachowski
- Aleksander Ogiński
- Jarosław Oleśnicki
- Krzysztof Opacki
- Wojciech Opacki
- Zygmunt Opacki
- Łukasz Opaliński starszy
- Hieronim Ossoliński (starosta żydaczowski)
- Jerzy Ossoliński
- Krzysztof Ossoliński (1587–1645)
- Mikołaj Ossoliński (1599–1663)
- Zbigniew Ossoliński
P
- Stefan Pac
- Adam Hieronim Parys
- Jan Wojciech Parys
- Zygmunt Parys
- Marcin Piadziewski
- Andrzej Piasecki (urzędnik)
- Paweł Piasecki (duchowny)
- Aleksander Płaza
- Stanisław Potocki (zm. 1667)
- Szczęsny Powalski
- Andrzej Prażmowski
- Paweł Pruszyński
- Andrzej Przerębski
- Maksymilian Przerębski
- Stanisław Przyjemski (zm. 1642)
- Hieronim Puzyna (zm. 1657)
- Jerzy Puzyna
R
S
- Adam Aleksander Sanguszko
- Fryderyk Sapieha
- Jan Stanisław Sapieha
- Krzysztof Sapieha (1590–1637)
- Lew Sapieha
- Mikołaj Sapieha (1558–1638)
- Wojciech Sarnowski
- Anastazy Antoni Sielawa
- Stanisław Siewierski (ur. 1600)
- Andrzej Siewierski (zm. 1654)
- Michał Siewierski (zm. 1644)
- Wojciech Siewierski (zm. 1650)
- Samuel Grot Słupecki
- Aleksander Słuszka
- Jakub Sobieski
- Maciej Sokołowski (zm. 1643)
- Marek Antoni Stadnicki
- Jerzy Stano (zm. 1649)
- Mikołaj Stoiński
- Baltazar Strawiński
- Krzysztof Sułowski
- Marcin Suryn
- Jakub Szczawiński (zm. 1637)
- Jan Szymon Szczawiński
- Daniel Hrehorowicz Szczytt Zabielski