Kategoria:Artykuły z błędnymi numerami ISBN
Wygląd
Artykuły przywołujące publikacje, które mają formalnie błędne numery ISBN, faktycznie wydrukowane na okładkach.
Strony w kategorii „Artykuły z błędnymi numerami ISBN”
Poniżej wyświetlono 200 spośród wszystkich 3564 stron tej kategorii.
(poprzednia strona) (następna strona)0–9
- 1 Batalion Balonowy
- 1 Brygada Jazdy
- 1 Pułk Kawalerii KOP
- 1 Pułk KOP „Karpaty”
- 2 Batalion Balonowy
- 2 Brygada Jazdy
- 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny
- 2 Pułk KOP „Karpaty”
- 2 Pułk Piechoty KOP
- 2 Pułk Rozpoznania Radioelektronicznego
- 3 Brygada Jazdy
- 3 Brygada Ochrony Pogranicza
- 3 Pułk Piechoty KOP
- 4 Brygada Jazdy
- 5 Batalion Strzelców Karpackich
- 5 Brygada Jazdy
- 5 Samodzielna Brygada Kawalerii
- 6 Brygada Jazdy
- 7 Brygada Jazdy
- 8 Brygada Jazdy
- 10 Pułk Strzelców Konnych (II RP)
- 13 Szwadron Kawalerii KOP „Czortków”
- 14 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Radiotechnicznych
- 17 Lwowski Batalion Strzelców
- 20 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Radioelektroniki
- 42 Batalion Łączności Specjalnej
- 64 Pułk Szkolny Oficerskiej Szkoły Lotniczej im. J. Krasickiego
- 96 Pułk Piechoty (II RP)
- 97 Pułk Piechoty (II RP)
- 98 Pułk Piechoty (II RP)
- 133 Pułk Piechoty (II RP)
- 163 Pułk Piechoty (1939)
- 207 Pułk Piechoty (1939)
A
- Julio Abbadie
- Abel Bet-Maaka
- Abel-Mechola
- Abel-Szitim
- Abraham
- Eduardo Acevedo
- Ignacio Achúcarro
- Adam (Góry Orlickie)
- Rudolf Adamczyk
- Placówka Straży Celnej „Adamowice”
- Michał Adamowicz
- Jakub Adebar
- Aditi
- Adma
- Adullam
- Aeropos z Linkos
- Juan Agüero
- Samuel Aguilar
- Carlos Alberto Aguilera
- Francisco Aguirre
- Ahi Bundhnja
- Aj (miasto biblijne)
- Akor
- Akrabim
- Al-Karak
- Aleja św. Jana Pawła II w Kołobrzegu
- Aleksander VI Arridajos
- Alle Jahre wieder
- Eliseo Álvarez
- Emilio Álvarez
- Fernando Álvez
- Antonio Alzamendi
- Amalekici
- Florencio Amarilla
- Javier Ambrois
- Ameryka (województwo warmińsko-mazurskie)
- Ammonici
- Amurru (państwo w starożytnej Syrii)
- Atílio Ancheta
- Michele Andreolo
- Placówka Straży Celnej „Andrzejówka”
- Andziółówka
- Anemoi
- Placówka Straży Celnej „Aniołka I”
- Anna Hohenzollern (1487–1539)
- Anna von Bernd
- Placówka Straży Celnej „Antonia”
- Placówka Straży Celnej „Antonia-Grądzkie”
- Bassam Aouil
- Apollodor z Kassandrei
- Janina Appelqvist
- Ar (Moab)
- Aram-Naharaim
- Arboretum im. Benedykta Dybowskiego
- Archidiecezja ormiańskokatolicka we Lwowie
- Archikatedra św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu
- Archikatedralny sobór św. Jura we Lwowie
- Architektura Rosji
- Edelmiro Arévalo
- Armata przeciwlotnicza 40 mm Mark II
- Artyleria Korpusu Ochrony Pogranicza
- Zespół Aspergera
- Asyria
- Asztarot
- Ataensic
- Atarim
- Atarot (miasto Efraima)
- Atarot (miasto Gadytów)
- Mustafa Kemal Atatürk
- Placówka Straży Celnej „Augustów”
- Cerkiew Kazańskiej Ikony Matki Bożej w Augustowie
- Aurypigment
- Enrique Avalos
- Ludovico Avio
- Józef Awin
- Azeka
B
- Baal-Szalisza
- Placówka Straży Celnej „Babia Góra”
- Placówka Straży Celnej „Babilon”
- Strażnica KOP „Babin”
- Maria Babska
- Staw Baczkowski
- Mieczysław Baczkowski
- Margaret Beacham
- Placówka Straży Celnej „Bagienice”
- Jan Bagieński
- Franciszek Bajorek
- Komisariat Straży Celnej „Bakałarzewo”
- Placówka Straży Celnej „Bakałarzewo”
- Ludwik Baldwin-Ramułt
- Henryk Balk
- Zygmunt Balk
- Placówka Straży Celnej „Balnica”
- Jakub Bałłaban
- Baranowice (Drogomyśl)
- Barbara (Czechowice-Dziedzice)
- Rúben Bareño
- Placówka Straży Celnej „Barłomino”
- Adam Bartosiewicz
- Bronisław Bartyński
- Placówka Straży Celnej „Barwinek”
- Baszan
- Baszta Lontowa w Kołobrzegu
- Baszta Więzienna w Kołobrzegu
- Baszta więzienna w Raciborzu
- Batalion km KOP „Osowiec”
- Batalion KOP „Berezwecz”
- Batalion KOP „Bereźne”
- Batalion KOP „Borszczów”
- Batalion KOP „Budsław”
- Batalion KOP „Czortków”
- Batalion KOP „Dawidgródek”
- Batalion KOP „Dederkały”
- Batalion KOP „Delatyn”
- Batalion KOP „Dolina”
- Batalion KOP „Dukla”
- Batalion KOP „Hel”
- Batalion KOP „Hoszcza”
- Batalion KOP „Iwieniec”
- Batalion KOP „Kleck”
- Batalion KOP „Komańcza”
- Batalion KOP „Kopyczyńce”
- Batalion KOP „Krasne”
- Batalion KOP „Ludwikowo”
- Batalion KOP „Łużki”
- Batalion KOP „Małyńsk”
- Batalion KOP „Niemenczyn”
- Batalion KOP „Nowe Święciany”
- Batalion KOP „Orany”
- Batalion KOP „Ostróg”
- Batalion KOP „Podświle”
- Batalion KOP „Rokitno”
- Batalion KOP „Sarny”
- Batalion KOP „Sejny”
- Batalion KOP „Sienkiewicze”
- Batalion KOP „Skałat”
- Batalion KOP „Skole”
- Batalion KOP „Słobódka”
- Batalion KOP „Snów I”
- Batalion KOP „Snów”
- Batalion KOP „Stołpce”
- Batalion KOP „Suwałki”
- Batalion KOP „Troki”
- Batalion KOP „Wilejka”
- Batalion KOP „Wołożyn”
- Batalion KOP „Żytyń”
- Batalion ON „Brasław”
- Batalion ON „Postawy”
- Bataliony Korpusu Ochrony Pogranicza
- Bateria Artylerii KOP „Kleck”
- José Batista
- Bronisław Bauer
- Placówka Straży Celnej „Bawernica”
- Bażanowice
- Placówka Straży Celnej „Bądecz”
- Strażnica KOP „Bednarówka”
- Beer-Lachaj-Roj
- Rolf Beilschmidt
- Raúl Belén
- Ernesto Belis
- Sergio Bello
- Andrzej Bemer
- Bemowo (Ścinawka Górna)
- Pablo Bengoechea